Мјесне организације

Мјесне организације

Градска организација Демократског народног савеза је састављена од 57 мјесних организација, подијељених у 9 рејона. Свака мјесна организација има своје предсједништво, састављено од предсједника, потпредсједника и секретара, а заједно са још неколико чланова чине мјесни одбор. У већини мјесних организација формирани су активи жена и активи младих. Предсједници ових актива се по аутоматизму бирају за потпредсједнике и секретаре мјесних организација. Захваљујући успјешном раду и умјереној политици бројност чланства ДНС-а у Приједору има тенденцију континуираног раста, те се не искључује могућност формирања нових мјесних одбора у наредном периоду.

 

Приједор – центар

Предсједник        Огњен Обрадовић

Потпредсјеник    Младен Ступар

Секретар              Милена Марић Цигановић

Пећани

Предсједник        Драган Ромчевић

Потпредсједник  Оливера Бањац

Секретар              Александар Петровић

 

Кокин Град

Предсједник         Младен Кечан

Потпредсједник   Драгана Кордић

Секретар               Марко Антонић

 

Рашковац

Предсједник        Драгана Мацура

Потпредсједник  Сања Петош

Секретар              Саша Дошен

 

Гомјеница

Предсједник        Миленко Косић

Потпредсједник  Недељка Вуковић

Секретар              Синиша Гвозден

 

Тукови

Предсједник        Дражић Младен

Потпредсједник  Зора Марјановић

Секретар              Марија Војводић

 

Приједор II

Предсједник        Младен Радишић

Потпредсједник  Душанка Добријевић

Секретар              Соња Ившиновић

Аеродром

Предсједник        Стевица Дроњак

Потпредсједник  Срђан Смиљанић

Секретар              Славица Варсаковић

Чиркин Поље

Предсједник        Златко Ритан

Потпредсједник  Зорица Кнежевић

Секретар              Драшко Калинић

Доња Пухарска

Предсједник          Перица Пантош

Потпредсједник    Бојан Алексић

Секретар                Сања Билбија

Велико Паланчиште

Предсједник        Санела Вокић

Потпредсједник  Марјана Вујчић

Секретар              Драгана Вујчић

Мало Паланчиште

Предсједник        Стојан Бановић

Потпредсједник  Срђан Бановић

Секретар              Мирјана Бановић

Горњи Јеловац

Предсједник        Свето Продан

Потпредсједник  Мирослав Ратковић

Секретар              Рељић Милена

 

Брезичани

Предсједник        Драган Дошен

Потпредсједник  Ведрана Згоњанин

Секретар              Немања Савановић

Чејреци

Предсједник        Ђуро Кунић

Потпредсједник  Драган Мандић

Секретар              Мара Берић

Јутрогошта

Предсједник        Жељко Бојанић                         -

Потпредсједник  Бојан Милашиновић

Секретар              Деса Бојанић

Горња Драготиња и Марини

Предсједник        Душан Кесар

Потпредсједник  Срето Нинић

Секретар              Крнета Ранко

Доња Драготиња

Предсједник        Бранка Ћирић

Потпредсједник  Мирослав Чараковац

Секретар              Саничанин Ђорђе

Цикоте и Доњи Југовци

Предсједник        Зоран Комосар

Потпредсједник  Драгана Милић

Секретар             Бранка Чобановић

 

Волар и Југовци

Предсједник        Богдан Марчета

Потпредсједник  Горан Стеванић

Секретар              Глушац Милан


Љескаре

Предсједник        Бошко Пејић

потпредсједник   Јово Јакшић

Секретар              Плавшић Зоран

 

Љубија

Предсједник        Марија Радаковић

Потпредсједник  Маја Гарача

Секретар              Дејан Радуловић

 

Шурковац

Предсједник        Петар Панић

Потпредсједник  Јуро Јурић

Секретар              Нада Ковачевић

 

Миска Глава

Предсједник        Миленко Билбија

Потпредсједник  Александра Радуловић

Секретар              Праштало Дариа

 

Горња Равска и Тисова

Предсједник        Драгомир Шабић

Потпредсједник  Иван Бутковић

Секретар              Младен Каран


Петрово

Предсједник        Жељко Марчетић

Потпредсједник  Сузана Ступар

Секретар              Младен Голић

Миљаковци / Гаћани

Предсједник        Маринко Кецман

Потпредсједник  Биљана Антић

Секретар              Млађан Топић

Саничани

Предсједник        Бранислав Врањеш

Потпредсједник  Нада Драгић

Секретар              Силвана Јојић

Ракелићи

Предсједник        Радомир Рујевић

Потпредсједник  Биљана Тадић

Секретар              Тамара Пузигаћа

Расавци

Предсједник        Младен Станковић

Потпредсједник  Љубица Ступар

Секретар              Бојана Ступар

Пејићи

Предсједник        Недељко Бурсаћ

Потпредсједник  Далибор Даљевић

Секретар              Трнинић Милан

 

Томашица

Предсједник        Сретко Петровић

Потпредсједник  Дејан Батиница

Секретар              Бранко Станковић

Буснови

Предсједник        Драган Тошић

Потпредсједник  Мирко Лужија

Секретар              Наташа Радановић

Радин Гај / Чиче

Предсједник        Свето Петош

Потпредсједник  Жељко Криваја

Секретар              Кечан Раденко


Орловача

Предсједник        Милена Миодраговић

Потпредсједник  Александар Ђуричић

Секретар              Славица Седлар

 

Горњи Орловци и Божићи

Предсједник        Желимир Кос

Потпредсједник  Дијана Шобот

Секретар              Данијел Шпадић

 

Горњи Гаревци

Предсједник        Драган Миличевић

Потпредсједник  Веселко Шикман

Секретар              Милана Радујко

 

Јаруге

Предсједник        Милан Костић

Потпредсједник  Сњежана Китоњић

Секретар              Драгана Кончар


Доњи Гаревци

Предсједник          Борислав Башић

Потпредсједник    Савић Миле

Секретар                Драгана Марић

Доњи Орловци

Предсједник        Врањеш Бојан

Потпредсједник  Гњатовић Дејан

Секретар              Башић Драгана

Доњи Орловци / Ново насеље

Предсједник        Александар Стојановић

Потпредсједник  Милица Грабеж

Секретар              Дејана Антонић

Трнопоље

Предсједник        Драган Балтић

Потпредсједник  Немања Унијат

Секретар              Сања Милутиновић

Доњи Петров Гај

Предсједник        Душко Томић

Потпредсједник  Марко Деспотовић

Секретар              Данијела Топић

Горњи Петров Гај

Предсједник        Савић Спасоја

Потпредсједник  Сњежана Мркић

Секретар              Лончар Недељко

 


Доња Ламовита

Предсједник        Наталија Милетић

Потпредсједник  Јасминка Стевковић

Секретар              Дарко Ђурић

Средња Ламовита

Предсједник        Божо Протић

Потпредсједник  Жељка Гаврановић

Секретар              Милена Гаврановић

Горња Ламовита

Предсједник        Далибор Лајић

Потпредсједник  Саво Стојаковић

Секретар              Мирјана Тејић

Омарска

Предсједник        Новак Анђић

Потпредсједник  Ранка Станар

Секретар               Дејан Здјелар

Нишевићи

Предсједник        Горан Кела

Потпредсједник  Јасминка Радић

Секретар              Мирослав Миљевић

Бистрица

Предсједник        Светозар Вучковац

Потпредсједник  Драшко Радуљ

Секретар              Далиборка Зрнић

Бабићи и Балте

Предсједник        Живко Кос

Потпредсједник  Живко Граховац

Секретар              Дарко Грујић


Криваја

Предсједник        Срђан Алексић

Потпредсједник  Младена Алексић

Секретар              Весна Цвијић

Доња Марићка

Предсједник        Радивој Миодраговић

Потпредсједник  Биљана Ивковић

Секретар              Миливој Голубовић

 

Средња Марићка

Предсједник        Радован Микановић

Потпредсједник  Ћирић Далиборка

Секретар              Ћирић Милана                           

Горња Марићка

Предсједник        Момир Стојнић

Потпредсједник  Дојчиновић Стојанка

Секретар              Дражана Даничић

Градина

Предсједник        Драшко Ђервида

Потпредсједник  Рајко Бојанић

Секретар              Мира Даничић

Јелићка

Предсједник        Горан Шврака

Потпредсједник  Раденко Јелић

Секретар        Биљана Ђурић

Close