Градски одбор

Име и презиме Занимање Функција/мјесни одбор
1. Миленко Ђаковић дипл. инг.машинства предсједник ГО
2. Мирко Совиљ мр спец.ортопедије потпредсједник ГО
3. Зоран Станисављевић грађевински инг. потпредсједник ГО
4. Ранко Вучковић дипл.инг.електротехнике потпредсједник ГО
5. Драгомир Пачариз пензионер секретар ГО
6. Славица Поповић спец. педијатар предсједник Одбора жена
7. Златко Ритан дипл. архитекта предсједник Одбора Младих
8. Горан Предојевић др. медицине предсједник ОК
9. Драган Ромчевић дипл.инг.шумарства координатор Рејона 1
10. Душко Ивић спец. пластичне хирургије координатор Рејона 2
11. Оливера Брдар наставник српског језика координатор Рејона 3/одб.
12. Стипо Дринчић пензионер координатор Рејона 4
13. Раде Алексић дипл. правник координатор Рејона 5
14. Ранко Јаковљевић пензионер координатор Рејона 6
15. Младен Миодраговић спец. породичне медицине координатор Рејона 7
16. Младен Пушац доктор координатор Рејона 8
17. Радивој Миодраговић административни радник координатор Рејона 9
18. Бошко Торбица менаџер координатор
19. Драгоја Лајић дипл. инг. машинства
20. Марко Павић мр права Предсједник ДНС-а
21. Драгутин Родић дипл. правник Генерални секретар ДНС-а
22. Томислав Прпош дипл. инг. заштите животне околине Предсједништво ГО
23. Лејла Решић дипл. новинар Министар
24. Рајка Вукаљевић дипл. правник Секретар министарства
25. Радана Даљевић дипл. правник Помоћник министра
26. Сњежана Драгосављевић дипл. правник Секретар министарства
27. Биљана Малбашић дипл. ецц Члан Главног одбора
28. Желимир Кос дипл.ецц Одборник
29. Горан Вучковац ссс Одборник
30. Дренка Башић Одборник
31. Игор Јаворић Одборник
32. Валентина Совиљ проф. њемачког језика Одборник
33. Душко Милетић студент Одборник
34. Предраг Старчевић дипл.ецц Одборник
35. Бране Радановић хемичар Одборник
36. Огњен Обрадовић дипл. правник Центар
37. Младен Кечан професор хемије Кокин Град
38. Драгана Мацура сарадник у настави Рашковац
39. Владо Вуковић спортски тренер Гомјеница
40. Љубица Бабић пензионер Тукови
41. Слађана Радаковић дипл. психолог Приједор  2
42. Слободан Врховац пензионер Чиркин Поље
43. Стевица Дроњак дипл. политоколог, ДИФ Аеродромско насеље
44. Данко Рауш дипл.социјални радник Доња Пухарска
45. Горан Бановић машински техничар В. Паланчиште
46. Мирослав Ратковић возач Јеловац
47. Драган Дошен дипл. менаџер Брезичани
48. Ђуро Кунић дипл.ецц Чејреци
49. Душан Кесар аутомеханичар Горња Драготиња
50. Миле Милошевић возач Цикоте
51. Маринко Батоз електричар Волар и Југовци
52. Марија Радаковић дипл. етнолог Горња Љубија
53. Бошко Пејић пензионер Љескаре
54. Миленко Билбија машин бравар Миска Глава
55. Драгомир Шабић радник Равска
56. Жељко Марчетић грађевинац Петрово
57. Сретко Топић саобраћајни техничар Миљаковци
58. Бранислав Врањеш месар Саничани
59. Радомир Рујевић рударски техничар Ракелићи
60. Младен Станковић ссс Расавци
61. Недељко Бурсаћ радник Пејићи
62. Свето Петош   радник Радин Гај Чиче
63. Бранко Станковић радник Томашица
64. Драган Тошић грађевински техничар Буснови
65. Милена Миодраговић професор социологије Орловача
66. Дејан Гњатовић  студент Доњи Орловци
67. Васиљ Стојановић дипл. архитекта Доњи Орловци НН
68. Милан Костић панзионер Јаруге
69. Драган Миличевић дипл. инг. пољопривреде Горњи Гаревци
70. Борислав Башић аутомеханичар Доњи Гаревци
71. Драган Балтић произвођaч млијека Трнопоље
72. Ранко Кос водоинсталатер Горњи Петров Гај
73. Душко Томић електротехничар Доњи Петров Гај
74. Живко Кос машиновођа Бабићи и Балте
75. Биљана Јаковљевић менаџер за банкарство Доња Ламовита
76. Драган Вучковић грађевински техничар Средња Ламовита
77. Ранко Марић деминер Горња Ламовита
78. Горан Кела бравар Нишевићи
79. Новак Анђић пољопривредни техничар Омарска
80. Милорад Мамић радник Бистрица
81. Момир Стојнић машински техничар Горња Марићка
82. Драшко Ђервида вкв угоститељ Градина
83. Срђан Алексић возач Криваја
84. Радован Микановић радник Средња Марићка
85. Божо Жежељ угоститељ вкв Саничани
86. Владо Лишчински птт службеник Пећани
87. Милада Ступар машински техничар Центар
88. Драшко Ђенадија машински техничар Чиркин Поље
89. Зоран Булић менаџер Центар
90. Драшко Калинић административни радник Чиркин Поље
91. Драган Богуновић административни радник Рашковац
92. Александар Тувић виши санитарни инг. Пећани
93. Милан Марковић дипл.ецц у ваздухопловству Центар
94. Мирослав Бабић управни техничар Јелићка
95. Ратко Карановић медицински техничар Доња Љубија
96. Жељко Бојанић аутомеханичар Jутрогошта
97. Марко Згоњанин Центар
98. Адриана Сајак дипл. правник Трнопоље
99. Мирјана Остојић дипл. ецц Центар
100. Сандра Кусоњић санитарни инжењер Миљаковци
101. Драган Мамић дипл. ецц Пећани
102. Радан Вукадиновић дипл. инг. саобраћаја Центар
103. Драшко Вујић дипл. менаџер Приједор 2
104. Далибор Лајић дипл.инг.ингормационих технологија Горња Ламовита
105. Драгоја Лајић дипл. инг. машинства Центар
106. Горан Змијањац политиколог. ,р. посл. ек., пол. аналитике Центар
107. Милорад Зец трговац Орловача
108. Славица Савић спец. гинекологије и акушерства Кокин Град
109. Владимир Новаковић дипл. менаџер Приједор 2
110. Ранко Кнежевић пензионер Доња Драготиња
111. Стојан Бановић механичар Мало Паланчиште
112. Петар Панић конобар Шурковац

 

Close