Градски одбор

Име и презимеЗанимањеФункција/мјесни одбор
1.Миленко Ђаковићдипл. инг.машинствапредсједник ГО
2.Драган Ромчевићдипл.инг.шумарствапотпредсједник ГО
3.Душко Ивићспец. пластичне хирургијепотпредсједник ГО
4.Оливера Брдарнаставник српског језикапотпредсједник ГО
5.Драгомир Пачаризпензионерсекретар ГО
6.Горан Предојевићдр. медицинепредсједник ОК
7.Славица Поповићспец. педијатарпредсједник Одбора жена
8.Душко Милетићинг. заштите на радупредсједник Одбора младих
9.Мирко Совиљмр спец.ортопедијеПредсједништво
10.Зоран Станисављевићграђевински инг.Предсједништво
11.Ранко Вучковићдипл.инг.електротехникеПредсједништво
12.Стипо Дринчићпензионеркоординатор Рејона 4
13.Драган Бојановићекономистакоординатор Рејона 5
14.Ранко Јаковљевићпензионеркоординатор Рејона 6
15.Младен Миодраговићспец. породичне медицинекоординатор Рејона 7
16.Младен Пушацдокторкоординатор Рејона 8
17.Радивој Миодраговићадминистративни радниккоординатор Рејона 9
18.Марко Павићмр праваПредсједник ДНС-а
19.Драгутин Родићдипл. правникГенерални секретар ДНС-а
20.Лејла Решићдипл. новинарМинистар
21.Борислав Бојићекономистапосланик у ПС БиХ
22.Рајка Вукаљевићдипл. правникСекретар министарства
23.Радана Даљевићдипл. правникДиректор Републичког секретаријата за законодавст.
24.Сњежана Драгосављевићдипл. правник 
25.Биљана Малбашићдипл. еццЧлан Главног одбора
26.Драгоја Лајићдипл. инг. машинстваЧлан Главног одбора
27.Адриана Сајакдипл. правникЧлан Главног одбора
28.Свјетлана Средићдр хемијских наукаЧлан Главног одбора
29.Предраг Росић   дрЧлан Главног одбора
30.Драган Савановићдипл. инг. саобраћајаЧлан Главног одбора
31.Горан Змијањацполитиколог. ,р. посл. ек., пол. аналитикеЧлан Главног одбора
32.Желимир Косдипл.еццОдборник
33.Горан ВучковацстудентОдборник
34.Дренка Башићуправни техничарОдборник
35.Игор Јаворићдипл. менаџ. јавне управеОдборник
36.Валентина Совиљпроф. њемачког језикаОдборник
37.Предраг Старчевићдипл.еццОдборник
38.Бране РадановићхемичарОдборник
39.Драган Мамићдипл.еццПећани
40.Огњен Обрадовић дипл. правникЦентар
41.Младен Кечанпрофесор хемијеКокин Град
42.Богдан СтанићпрофесорРашковац
43.Миленко КосићпрофесорГомјеница
44.Младен Дражићдипл.инг.пољопривредеТукови
45.Младен Радишићдипломирани економистаПриједор 2
46.Стевица Дроњакдипл. политиколог, ДИФАеродромско насеље
47.Перица Пантошпрофесор српског језикаДоња Пухарска
48.Златко Ритандипл. архитектаЧиркин Поље
49.Славиша Узелацдипл.правникВ. Паланчиште
50.Стојан БановићмеханичарМ. Паланчиште
51.Свето ПроданпензионерЈеловац
52.Ведрана ЗгоњанинМедицинска сестраБрезичани
53.Ђуро Кунићдипл.еццЧејреци
54.Душан КесараутомеханичарГорња Драготиња
55.Жељко БојанићаутомеханичарЈутрогошта бб
56.Драшко Ивановић Доња Драготиња
57.Зоран КомосармеханичарЦикоте бб
58.Богдан МарчетавозачВолар
59.Марија Радаковићдипл. етнологГорња Љубија
60.Бошко ПејићпензионерЉескаре
61.Миленко Билбија машин браварМиска Глава
62.Драгомир ШабићрадникРавска
63.Петар ПанићконобарШурковац
64.Радослав ШпирићконобарПетрово
65.Маринко Кецманкв возачМиљаковци
66.Бранислав ВрањешмесарСаничани
67.Радомир Рујевићрударски техничарРакелићи
68.Младен Станковић сссРасавци
69.Недељко БурсаћрадникПејићи
70.Свето Петош радникРадин Гај Чиче
71.Дејан Батиницасаобраћајни техничарТомашица
72.Драган Тошићграђевински техничарБуснови
73.Милена Миодраговићпрофесор социологијеОрловача
74.Бојан ВрањешТехничар електротехникеДоњи Орловци
75.Александар Стојановићдипл.инг.менџ. и организацијеДоњи Орловци НН
76.Милан КостићпeнзионерЈаруге
77.Драган Миличевићдипл. инг. пољопривредеГорњи Гаревци
78.Борислав БашићаутомеханичарДоњи Гаревци
79.Драган Балтић произвођaч млијекаТрнопоље
80.Милојица ЛукићпензионерГорњи Петров Гај
81.Душко ТомићелектротехничарДоњи Петров Гај
82.Живко КосмашиновођаБабићи и Балте
83.Наталија Милетићдипл.политикологДоња Ламовита
84.Божо Протић саоб.трансп. техничарСредња Ламовита
85.Далибор Лајићдипл.инг информ технологијаГорња Ламовита
86.Горан Кела браварНишевићи
87.Новак Анђић пољопривредни техничарОмарска
88.Светозар Вучковацдипл.економистаБистрица
89.Момир Стојнићмашински техничарГорња Марићка
90.Драшко Ђервидавкв угоститељГрадина
91.Срђан АлексићвозачКриваја
92.Радован МикановићрадникСредња Марићка
93.Зоран ШарићрадникЈелићка
94.Соња Ившиновићдипл.економистаПриједор 2
95.Маја Врањешправни техничарПећани
96.Александар Рапајић Трнопоље
97.Бојан Мартићдипл.правникМиљаковци
98.Сања Муњиза Кокин Град
99.Слађана Радаковићдр.психологијеПриједор 2
100.Мирјана Остојићдипломирани економистаЦентар
101.Дијана Шоботпроф.демократије и људских праваГорњи Орловци
102.Сандра Кусоњићсанитарни инжињерМиљаковци
103.Милада Ступармашински техничарЦентар
104.Радана Кукићуправни техничарЉубија
105.Госпа Сајакдипл.правникГорњи Орловци
106.Ранка Станарвиша медицинска

сестра

Омарска
107.Рада Растокаматематички техничарПећани
108.Жана Панићдипл.еццЧиркин Поље
109.Винко Косинж. машинстваЧиркин Поље

 

Close